Vítejte v horské chatě na Špici

Horská chata na Špici leží v obci Benecko, to je nejvýše položená obec v západních Krkonoších, která je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Chata na Špici je ideální pro lyžaře, stojí přímo u sjezdovky Nový Cinkáč, uprostřed přírody a je perfektním místem pro rodinnou dovolenou, lyžařské výcviky škol nebo školy v přírodě.

Ubytování na Benecku v naší chatě potěší nejen děti, ale i dospělé. Část zahrady jsme proměnili v dětské ZOO hřiště, které je pro ratolesti opravdovým zážitkem, mohou se procházet a hrát si mezi mini prasátky, kozami, oslíkem a dalšími zvířátky.

Z velké slunečné terasy je výhled do kraje, při dobrém počasi je vidět Český ráj, taktéž je vidět i na dominantu Krkonoš – Kotel, dříve nazývaný Kokrháč.

Chatu obklopuje dětské ZOO hřiště, dětské hřiště - klouzačka, houpačky, pískoviště, příroda a horské louky. V letních měsících je nenahraditelným zážitkem posezení na terase a nebo u grilu na zahradě za zvuku lučních kobylek.

Pokoje pronajímáme celoročně. Ubytování lze poskytnout až pro 50 osob. Po domluvě lze přidat ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici televizi, satelit a WiFi, připlatit si mohou za wellness club – sauna, vířivky a bazén. Pokoje mají svoje sociální zařízení. Přímo uvnitř chaty je restaurace, kde se podávají snídaně i večeře k polopenzím, které si můžete objednat spolu s pobytem.

Lyže, kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

03.03.2018

Zahájili jsme prodej sýrů

Zahájili jsme prodej domácích sýrů. Více informací a aktuální výběr je k dispozici u nás na chatě.

Stále máme volné
termíny pro rok 2019

Chata na Špici na Benecku hodnocení