Ubytování

Naši Chatu na Špici na Benecku v Krkonoších obklopuje vlastní dětské ZOO hřiště, hříště s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm pro děti. V letních měsících je k dispozici i posezení na terase a nebo u grilu na zahradě. A v nedalekém okolí se dá navštívit rozhledna Žalý, Štěpanický hrad, projít se po Velbloudí stezce nebo kolem Rybníků v Martinicích. Ubytování u nás je vhodné jak pro rodiny, tak pro páry i turisty. Benecko v Krkonoších už spadá do zón Krkonošského národního parku.

Pokoje na chatě pronajímáme celý rok, naše ubytovací kapacita je 50 lůžek. Chata nabízí 6× dvoulůžkový, 8× čtyřlůžkový a 1× apartmán pro 6 osob / dvě ložnice/.

Celková kapacita bude 50 lůžek. Všechny pokoje pro ubytování s dětmi jsou útulně nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení. Hosté mají k dispozici televizi, satelit a wifi. Celý dům je nekuřácký a preferujeme přezouvání. Na pokojích není k dispozici kuchyň ani lednička.

Pohled na chatu a okolí

Kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti. Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa. 

Hosty prosíme, aby dodrželi časy – ubytování od 14 hodin, odjezd do 10 hodin. V ceně ubytování jsou samozřejmě ručníky a ložní prádlo. Více informaci k ubytování najdete v ceníku.   

Pokud k nám pojedete v zimě, přeci jenom, jsme v Krkonoších – nejvyšších horách ČR, tak si přibalte sněhové řetězy. 

Součástí ubytování Benecko v chatě na Špici je společná jídelna s dětským koutkem.

Při rezervaci je nutné nahlásit i případné využití vlastní cestovní postýlky pro děti. Do dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlky se postýlka nevejde. Na chatě funguje po celý den restaurace pro naše hosty. Snídaně podáváme formou švédských stolů od 07.30 do 09.00 hodin. Máte tak při ubytování s dětmi ideální čas pro dopolední výlety. Večeře v rámci polopenze jsou formou servírovaného menu (hlavní jídlo, zákusek). Čas podávání večeří – polopenze 18 až 19.30 hodin, výběr ze čtyř jídel.

Pro firmy – poskytujeme prostory i pro firmy a firemní akce, pokud máte zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

 

Chata na Špici na Benecku hodnocení